Ana Sayfa / Sağlık Turizmi

Sağlık Turizmi

Op.Dr. Ercan SAĞLAM

MEDİKAL TURİZM ve TÜRKİYE

Her yıl, milyonlarca insan sağlık sorunlarına çözüm bulmak, teşhis, tedavi ve ameliyat olmak amacıyla yabancı ülkelere gidiyor. 

Yabancı ülkelere gidenlerin amaçları; ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmetlerden yararlanmak, tecrübeli ve başarılı doktorlara ulaşmak, ileri teknolojiye sahip hastanelerde ekonomik fiyatlarla sağlık hizmetinden yararlanmak. Ayrıca tedavi sürecinde, o ülkeyi turistik açıdan görme imkanı buluyorlar. 

Biz de yurtiçi ve yurtdışındaki hastalarımıza daha iyi hizmet vermek için sağlık turizmi alanında çalışmalar gerçekleştiriyoruz. 

1984 yılından bu yana, göz alanında uzman hizmet veren referans konumundaki hastanemizde etik kurallara bağlı olarak hastalarımıza, tedavilerini ISO kalite standartları ve Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartları çerçevesinde hizmet sağlıyoruz. Deneyimli doktorlarımız ve modern cihazlarımızla hizmet veren bir hastane olarak sağlık turizmi alanındaki çalışmalarımızı artırarak sunmaya devam edeceğiz. 

Sağlık turizmi alanında verdiğimiz hizmetlerin paket fiyatlarını öğrenmek için bizimle temasa geçebilirsiniz. Dünya kültür başkenti olan İstanbul’da hem gezmek hem de en ekonomik fiyatlarla güven içinde sağlığınıza kavuşabilmeniz için bizimle temasa geçiniz. 

Paket Fiyatlarına Giren Hizmetler;

  • Havaalanı - Hastane Servisi,
  • Otel Transferi,
  • Ön Tetkik - Muayeneler ve İlaçlar,
  • Tedavi için Gerekli Hastanede Konaklama ( 3 Gün ),
  • İlave Konaklama Ücrete Tabidir ( 4 / 5 Yıldızlı Otellerde: 100$ / 125$ )
  • Aracı ve Acenta Komisyonları Dahil Değildir.İletişim : 

info@gozvakfi.com.tr 
+90 212 467 75 89