9 Ocak 2022

Beria Turaç İdealtepe Göz Merkezi

Ulaşım Bilgileri & İletişim Formu

Sayfanın altında bulunan Form aracılığı ile Hastanemize bilgilendirme yapabilirsiniz.


KADIKÖY - İDEALTEPE MİNİBÜS YOLU

Kadıköy istikametinden kartal – Pendik minibüs yolu takip edilir, Bostancı merkez geçilir, Küçükyalı ışıkları geçtikten sonra sonra 3 .cü ışıklardan sola içeri girilir. (Yataş mağazasının önündeki ışıklar) düz devam edildikten sonra ilk sağ sokaktan girilir, yukarı devam edilir. İlk sola dönülür sonra ilk sağa girilir. Solda Özel Beria Turaç İdealtepe Göz merkezine ulaşmış olursunuz.


KADIKÖY - İDEALTEPE E-5 YOLU

Kadıköy ve civarı semtlerden E-5 çevre yoluna giriniz, Kozyatağı, Bostancı yönü takip edilir. Küçükyalı sapağından içeri girilir. Karşınıza gelen ışıklardan dümdüz aşağı yönü takip ediniz. Küçükyalı meydandaki ışıklardan sola dönünüz, 3 .cü ışıklardan sola içeri girilir. (Yataş mağazasının önündeki ışıklar) düz devam edildikten sonra ilk sağ sokaktan girilir, yukarı devam edilir. İlk sola dönülür sonra ilk sağa girilir. Solda Özel Beria Turaç İdealtepe Göz merkezine ulaşmış olursunuz.


KARTAL – İDEALTEPE MİNİBÜS YOLU

Pendik -Kartal ve civarı semtlerden kartal – Kadıköy minibüs yolu takip edilir. Maltepe ışıkları geçtikten sonra 4. Cü ışıklardan sağa girilir. . (Yataş mağazasının önündeki ışıklar) düz devam edildikten sonra ilk sağ sokaktan girilir, yukarı devam edilir. İlk sola dönülür sonra ilk sağa girilir. Solda Özel Beria Turaç İdealtepe Göz merkezine ulaşmış olursunuz.


KARTAL – İDEALTEPE E-5 YOLU

Pendik – Kartal civarı semtlerden E-5 çevre yoluna çıkılır, Maltepe bostancı istikametinde devam edilir. Küçükyalı sapağına dönülür, karşınıza çıkan ışıklardan dümdüz aşağı devam edilir. Küçükyalı meydandaki ışıklardan sola dönünüz, 3 .cü ışıklardan sola içeri girilir. (Yataş mağazasının önündeki ışıklar) düz devam edildikten sonra ilk sağ sokaktan girilir, yukarı devam edilir. İlk sola dönülür sonra ilk sağa girilir. Solda Özel Beria Turaç İdealtepe Göz merkezine ulaşmış olursunuz.

İletişim Formu
Geri Bildirim